• 0 (212) 284 1010
  • info@amerikaileticaret.com
  • Mecidiyeköy İş Merkezi, 34400 Şişli – İstanbul

Temel Servislerimiz

Hakkımızda


1987 yılında Bakanlar kurulunun  kararı ile kurulan , 1990 yılından itibaren de Türkiye de Amerika Birleşik Devletleri Ticaret Odası olarak Kamu yararına  hizmet eden bir kuruluştur.30 yıllık Türk Amerikan ilişkilerinde ki deneyim ve tecrübesi ile ülke kalkınmasına hizmet etmek ve Amerika’ya ihracatın artmasını sağlamak için faaliyet göstermektedir.


Bünyesinde  Türk ve Amerika’nin önde gelen kuruluşlarının bulunduğu, ikili ticari ilişkilerde uzman kadrosu ile Türkiye de İstanbul, İzmir, Ankara ve Çukurova şubeleri ile Amerika da Washington, Chicago ve New York şehirlerinde hizmet vermektedir.


Neden ABD ?

Vizyonumuz Nedir ?

 TÜRK iş dünyasının, küreselleşen piyasada rekabet edebilmesinde ve başarılı olmasında uygun çözümlerin getirilmesini sağlamak,30 yıllık tecrübe ve deneyimlerini paylaşmaktır. 
Misyonumuz Nedir ?

 Amerikan Ticaret Odası Türkiye Ofisi olarak , Türk mal ve hizmetlerinin tanıtımına öncelik vermek, türk şirket ve yatırımcılarının ABD de yatırım yapmaları, özellikle küçük ve orta ölçekli türk  firmalarının ihracat yapmalarını sağlamak ve ABD'ye yapılan yatırımlarını gözetmektir.
0+

Başarılı Projeler

0+

Başvurulan Vizeler

0+

Kurulan Şirketler

0+

Yapılan Organizasyonlar

Geçmiş Projeler

Kısa sürede 1200'den fazla proje yaptık ve Tüm projeler uzman ekibimiz tarafından %100 memnuniyetle yapılır.

Son Haberler

Taba-Amcham'ın 30. Yıl Gala Yemeği ve Ödül Töreni

Taba-Amcham'ın 30. Yıl Gala Yemeği ve Ödül Töreni

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Türk lirasının dolar karşısındaki değeri Türkiye'deki işsizlik rakamlarından daha önemli değildir, büyüme rakamlarımızdan daha önemli değildir.

Yorumlar

Üyelerimiz